Damar genişlemesi olarak da bilinen varis sıklıkla bacaklarda görülür. Tedavisi lazer, radyofrekans ve skleroterapi ile ameliyatsız yapılır.

Varis Tedavisi
 1. Ana Sayfa
 2. /
 3. Varis Hastalığı Detaylar
 4. /
 5. Prof. Dr. Hasan Berat...
Varis Muayenesi Randevu Varis Tedavi Ücretleri

Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN

Daha önce duyurusunu yaptığımız IDEA Klinik Kadıköy şubesi 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Varis hastaları için Doktor Hasan Berat CİHAN ameliyatsız tedavi yöntemleri uygulayan ve gelişmesinde bilimsel açıdan katkı sağlayan uzmanımızdan yararlanmak için sizde ücretsiz randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Doktor Hasan Berat CİHAN Kimdir?
1963 senesinde eski adı Muşkara olan Nevşehir ilimizde dünyaya gelmiş olup ilk ve orta dereceli eğitimden sonra 1986’da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olmuştur. 1994’te İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görev yapmaya başlamıştır. 2014’de Idea Klinik uzman hekim kadrosu arasına katılan uzmanımız damar genişlemesi hastalarını kabul etmeye başlamıştır.

Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Uyguluyor
Ücretsiz muayene eşliğinde hastalarımızın özgürlüğünü kısıtlamadan, iş gücü kaybına neden olmadan, ameliyatsız çözüm önerisi sunmaktadır. Sunulan yöntemler arasında, Lazer, Radyo Frekans ve Köpük ve Skleroterapi bulunmaktadır.

20 Yılı aşkın süredir hizmet veren IDEA Klinik istanbul’da ki 2. şubesini Kadıköy’de açmıştır. Varis, Hemoroid, Kıl Dönmesi, Anal Fissür, Hemanjiom, Ben Tedavi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Uzmanımız ile iletişim kurmak için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0216 357 00 02

9 Comments

Add a Comment
 1. Hocam merhaba bileklerimde yogun bir şekilde kilcallar var. Akşamları sızlamalar oluşuyor. Rahatlamasi icin ne yapmamız lazım.

  1. soğuk uygulama yapmak ,ayakları birkaç yastık üstüne yükseltip dinlenmek,egzersiz yapmak gibi önlemler alınabilir rahatlamanızı sağlayabilir.fakat oluşan varislerin sıkıntılarından kurtulmanın en iyi yolu tedavi olmaktır çünkü varis ilerleyen bir hastalıktır.kliniğimizde varis muayenesi ücretsiz ve ameliyatsız tedavi yöntemlerine yönelik her tür teknolojiye sahibiz gelirseniz durumunuzu değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz
   Prof.Dr.H.Berat Cihan

 2. Hocam merhaba kollarımda ve sırt bölgemde yoğun bir şekilde kılcal damarlar var. Daha önce 2 kez lazer tedavisi yaptırdım ama hicbir değişiklik olmadı. Köpük tedavisi bana uygulanır mı ?

  1. merhaba , bunun için muayene gerekir bize ulaşın yardımcı olmaya çalışalım 0542 231 2823 veya 0216 357 00 02

 3. Hocam.merhaba ben futbol oynuyorum. Bacaklarımda ağrı ve kramplarım oluyor. Bacaklarım da cok belirgin damarlar ortaya çıktı. Acaba bunun sebebi yaptıgım spor mu yoksa varislerim mi var acaba ?

  1. yaptığınız spor varise neden olmaz.ama varise yatkınlığınız varsa oluşabilir.kliniğimizde varis muayenesi ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz
   Prof.Dr.H.Berat Cihan

 4. Hocam benim her 2 ayağımda da çok fazla varis var özellikle sağ ayakta 14. 8 ölçümü kadar vede ana damar tıkalıymış bugün gittiğim doktor ben seni ameliyat edemem dedi bu riske girmem dedi napıcamı bilmiyorum çok üzüldüm bana yardımcı olabilirmisiniz

  1. kliniklerimizde varis muayenesi ücretsiz,gelin değerlendirelim
   Op.dr.Orhan Coşkun

 5. Hocam benim sorunum ic ve dis varis olmasi bu sorundan nasil kurtulabilirim
  Ultrason cekildi elimde tahliller var bana yardimci olurmusunuz
  Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN
  Tetkiklerinizle beraber kliniğimize geliniz.Size yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018
” Sayfa da 83 adet sorgu var. 0,532 saniyede yüklendi. ”