Varis Tedavisi
Varis Muayenesi Randevu Varis Tedavi Ücretleri

Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN

Daha önce duyurusunu yaptığımız IDEA Klinik Kadıköy şubesi 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Varis hastaları için Doktor Hasan Berat CİHAN ameliyatsız tedavi yöntemleri uygulayan ve gelişmesinde bilimsel açıdan katkı sağlayan uzmanımızdan yararlanmak için sizde ücretsiz randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Doktor Hasan Berat CİHAN Kimdir?
1963 senesinde eski adı Muşkara olan Nevşehir ilimizde dünyaya gelmiş olup ilk ve orta dereceli eğitimden sonra 1986’da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olmuştur. 1994’te İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görev yapmaya başlamıştır. 2014’de Idea Klinik uzman hekim kadrosu arasına katılan uzmanımız damar genişlemesi hastalarını kabul etmeye başlamıştır.

Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Uyguluyor
Ücretsiz muayene eşliğinde hastalarımızın özgürlüğünü kısıtlamadan, iş gücü kaybına neden olmadan, ameliyatsız çözüm önerisi sunmaktadır. Sunulan yöntemler arasında, Lazer, Radyo Frekans ve Köpük ve Skleroterapi bulunmaktadır.

20 Yılı aşkın süredir hizmet veren IDEA Klinik istanbul’da ki 2. şubesini Kadıköy’de açmıştır. Varis, Hemoroid, Kıl Dönmesi, Anal Fissür, Hemanjiom, Ben Tedavi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Uzmanımız ile iletişim kurmak için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0216 357 00 02

21 Comments

Add a Comment
  1. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.tüm varisler tedavi edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sizi Aramamızı İster misiniz?