Varis Tedavisi
Varis Muayenesi Randevu Varis Tedavi Ücretleri

Doç. Dr. Onur Gürer

Daha önceki konularımızda belirttiğimiz gibi Varis hastalığı teşhis ve tedavisi mutlaka kalp damar cerrahi uzmanları tarafından yapılmalıdır. Türkiye’nin en büyük 4 ili İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa klinikleri bulunan IDEA Klinik alanında tecrübeli fleboloji uzmanları ile çalışmaktadır. Onlardan biride Doktor Onur GÜRER olup, Şişli kliniğinde hasta kabulüne devam etmektedir. Dilerseniz öncelikle uzmanımızı yakından tanıyalım.

Dr. Onur Gürer Kimdir?
1966 Yılında İstanbul’da hayata merhaba diyen GÜRER’in doktor olmasına giden eğitim süreci İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu’nda başlamıştır. Ortaokul ve Lise eğitimi Saint Benoit Fransız Erkek Kolejinde okul birincisi olarak tamamlamış olup, Fransızcayı ana dili gibi İngilizceyi ise iyi derecede bilmektedir.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun oldu
Eğitim hayatı doğup büyüdüğü yer olan İstanbul’da geçmiş olup, liseden mezun olduktan sonra 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde eğitim almaya hak kazanmıştır. 1992 Yılında mezun olarak insan sağlığı için önemli çalışmalar yapacağı doktorluğa ilk adımı atmıştır.

Siyami Ersek’te 15 Yıl Görev Yaptı
Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra ilk uzun süreli görevini İstanbul’un en önemli hastanelerinden biri Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Merkezi’nde 15 yıl görev yapmıştır. Bu süreçten sonra özel sektörde görev yapmaya başlayan GÜRER hekimlik yanı sıra başhekim konumunda yer almıştır.

IDEA Şişli Kliniğinde Göreve Başladı
İstanbul’da 3. kliniğini Şişli’de açan IDEA Onur Gürer yönetiminde hizmet vermektedir. Osmanbey metro istasyonuna 5 dakika uzaklıkta bulunan klinikte özellikle ameliyatsız varis tedavileri 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Aynı klinikte genel cerrahi alanında ise Doktor Nizam Kurtdere Görev Yapmaktadır.

Doçent Unvanı Aldı
Kendini sürekli geliştiren uzmanımız uzun süren çalışma sonucunda girdiği doçentlik sınavında başarı sağlamış ve 2015 yılından doçent unvanı almıştır. Bizde kendisini kutluyor ve hayatında başarılar diliyoruz.

Ücretsiz Muayene İmkanı Sunuyor
Idea tüm kliniklerinde olduğu gibi Şişli şubesinde de ücretsiz muayene imkanı bulunmaktadır. Sayın GÜRER ile görüşmek ve muayene olmak için randevu almayı unutmamalısınız. Kendisine ulaşmak ve randevu oluşturmak için 0212 247 10 04 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Aynı şekilde aşağıdaki soru ve yorum formundan sorularınızı iletebilirsiniz.

Kılcal Damar Tedavisi Hakkında Video’su
Sadece teşhis ve tedavi hizmeti ile sınırlı kalmayan uzmanımız aynı zamanda hazırladığı Video ile bilgilendirmeye devam ediyor. Onlardan biride özellikle kadınlarda çok sık görülen spider veins tedavisinin nasıl yapılacağına dair olmaktadır. Aşağıda yer alan görüntüleri izlemenizi öneririm.

Adres ve İletişim Bilgileri
Halaskargazi Mahallesi, Halaskargazi Caddesi Kuran İş Merkezi No145 5. Kat, 34371 Şişli/İstanbul
0212 247 10 04

36 Comments

Add a Comment
 1. Merhaba onur bey bebegim 20 günluk hemanjiom cikti tedavi icin ne zaman gelelim

  1. İstanbul’da yaşıyor iseniz kliiniğimize muayene için gelebilirsiniz,ücretsizdir. Eğer şehir dışında iseniz 05324639682 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim

 2. Merhaba dilimde hemanjiom var giderek sislik oluyor ne gibi sorunlar yasarim

  1. büyüdükçe tedavi zorlaşır gelin değerlendirelim uygunsa tedavinizi ameliyatsız yöntemlerle yapabiliriz

 3. Hocam merhaba bacaklarimda amansız bir ağrı var. İç varis olabilir mi ?

  1. olabilir.kliniklerimizde varis muayenesi ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirebiliriz

 4. Merhaba hocam,kalin damarlari ameliyat ediyor kilcallara ilacmi veriyorsunuz

  1. tüm varisleri ameliyatsız yöntemlerle tedavi edebiliyoruz,skleroterapi,köpük tedavisi,yapıştırma,laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 5. Merhaba hocam,varis tedavisi olursam dizlerimdeki agri gecermi

  1. varisten kaynaklanan ağrı nedeniyle ise geçer.kliniklerimizde varis muayenesi ücretsiz size en yakın kliniğimize gelirseniz muayene ile varis yönünden durumunuzu değerlendirebiliriz

 6. Merhaba,hamilelikte varislerim cikti varis çorabı giyersem damarlarim normale donermi

  1. merhaba Ada
   doğumdan sonra gerilemesi beklenir.eğer doğumdan sonra gerileme olmadıysa doktora görünmelisiniz

 7. Merhaba hocam gun sonunda ayaklarim ve damarlarım cok sismis oluyor dinlenince siskinlik geçiyor tedavi olmasam bu durum artarmi?

  1. yataktan kalkmadan varis çorabı giymelisiniz.ama varis çorabına rağmen ilerlemeyi durduramaya bilirsiniz.doğrusu ameliyatsız yöntemlerle tedavi olmanızı öneririm

 8. Merhaba hocam,damarlarim zonkluyor yururken kasiliyor sanki bunu varis yaparmı aniden yürürken düşecek gibiyim cok sagolun

  1. evet yapabilir,kliniğimizde varis muayenesi ücretsiz,gelirseniz durumunuzu değerlendirip tedavinizi planlayabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sizi Aramamızı İster misiniz?