Varis Tedavi Merkezi

Varis tedavi ücretleri

Damar genişlemesi hastalığının tedavisinde yaygınlığına, çeşitlerine ve tedavide kullanılacak teknoloji veya teknolojilere bağlı olarak değişmektedir. Yani özetle herkes için tedavi ücreti farklı olmaktadır. Çünkü yeni ortaya çıkmış venler ile yıllardır bu hastalıkla yaşayan ve orta yada büyük boy venler halini almış hastalığın tedavi ücreti aynı olmamaktadır. Olursa işte o zaman hastalar arasında haksızlık olur. Çünkü yeni oluşum venler 10 dakikada tedavi edilirken. İlerlemiş damar genişlemesi ise 6 seansa kadar sürebilmektedir. Tedavi maliyetinin diğer bir sebebiyse kliniğin fiyat politikasıdır. Aynı varis farklı kliniklerde çok farklı fiyatlara tedavi edilebilmektedir. Ekonomik gücü yüksek insanların yaşadığı semtlerde 10 – 15.000 TL gibi uçuk rakamlar telaffuz edilebilmektedir. Kamu kurumlarıyla anlaşmalı klinikler yasa gereği daha ekonomik hizmet vermektedir. Aynı şekilde Medical Art’ta SGK anlaşmalı olup, ücretsiz muayene imkanı sağlamaktadır.

Medical Art SGK Anlaşmalıdır
Bakırköy ve Kadıköy ve Nişantaşı şubeleri ile hizmet veren Medical Art Varis Tedavi Merkezi biri Prof. Dr. olmak üzere kalp damar ve cerrahi alanında uzman hekim kadrosu ile hizmet vermektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan kliniğimizde SSK, Bağkur, Memur ve Memur emeklileri için %50 indirim uygulanmaktadır.

Tedavi Ücretinizi Online (HEMEN) Öğrenin
Ücretsiz muayene sonrasında doktorlarımız sizlere tedavi ücretinizi belirtmekte ve uygun bulmanız, onay vermeniz durumunda ise tedavi süreci başlamaktadır. Fakat istanbul ve yurt dışında yaşayan hastalarımız için geliştirilen online tedavi ücreti öğrenme imkanı ile kliniğe gelmeden hastalığınıza dair göndereceğiniz resimler ile belirlenmekte ve kısa sürede ücretinizi size belirtilmektedir. Bunun için aşağıdaki formu kullanarak varisli bölgeden 1 yada bir kaç resim çekerek göndermeniz yeterlidir.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Güncel email adresiniz ve telefon numaranızı belirtiniz. Çünkü tedavi ücretiniz ilk etapta email yolu ile size bildirilecektir. İmkanınız varsa kliniklerimize gelerek ücretsiz muayene olarak ücretinizi öğrenebilirsiniz.

Muayaneden Ücret Almıyoruz
Bir diğer avantajımız ise SGK kapsamındaki hastalarımızden muayene için ücret almıyoruz. Hastalarımızdan sadece SGK tarafından katkı payı adı altında alınan 12 TL ücret (yalnızca nakit) tahsil edilmektedir.

Tedavi Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?
Venlerin yaygınlığı, kullanılacak teknolojiler ve gerekebilecek seans sayısına göre tedavi fiyatları 200 TL’den başlamakta ve çok aşırı derecede yaygın varislerde  4000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu ücreti sadece ilk seansta alınmakta ve tedavi tamamlanıncaya kadar ek masraf çıkarılmamaktadır. Resmi kurum üyelerine bu fiyatlardan % 50 indirim uygulanmaktadır. Ancak çok özel çok çok ileri vakalarda bu ücretin üzerine çıkılmaktadır.

Garantili Tedavi İmkanı Sunuyoruz!
Kliniklerimizde tedavi olan tüm hastalarda sonlandırma ve takip garantili işlem yapılmaktadır. Bu şu demek oluyor ki siz tedavi olup, sağlığınıza kavuştuğunuzda bile biz hastalarımızı takip etmekte ve 1 yıl süresince damar genişlemesi ile ilgili herhangi bir şikayet olması durumunda tedavi ve uygulanacak işlemleri ücretsiz sağlıyoruz.

Ücret Muayene Sonunda Belirlenir?
Kliniğimizde muayene olan hastalarımıza hekimlerimiz uygulanacak olan tedavi, tedavi süresi hastanın sosyal durumuna göre belirlenecek seans aralıklarına göre 2 hafta 4 ay arası değişebilir. Özellikle şehir dışı veya yurt dışından gelen hastalar seans aralarını kısa tutarak daha kısa sürede tedavi edilebilmektedir. Tedavi ücreti seans sayısından bağımsız olup sadece bir defaya mahsus ilk uygulamada ücret alınır. Tedavi iki seansta sürse 5 seansta sürse veya geride kalmış olabilecek küçük kılcalların geç dönem kontrol tedavilerinde hastadan ek ücret alınmaz.

varis tedavi ucreti Muayene ve Tedavi Ücretleri

Hastalar Nelere Dikkat Etmeli?
Tedavi ücreti araştırılırken hangi enlerin tedavi edileceğinden emin olmalıdır. Ödediği ücret karşılığında kalın venlerden kurtulup daha ince ve kılcal venleri aynı durumda kalması halinde hayal kırıklığı olabilmektedir. Bu sebeple tedaviyi yapacak doktordan son hali için diğer bir deyimle kalın orta ve kılcal tüm venlerden kurtulacağı konusunda güvence almalıdır.

Ameliyatsız Varis Tedavi Yöntemleri Uyguluyoruz.
Türkiye’nin önde gelen kalp ve damar cerrahisi kliniklerinden olan Medical Art hastalarımız için en iyisini, en avantajlısını sunuyoruz. Bunun için sadece ameliyatsız tedavi yöntemleri olan (Lazer, Radyo Frekans, Köpük ve Skleroterapi) uyguluyoruz. Ameliyatsız tedavi yöntemlerinde en başarılı yöntem olan Köpük tekniği aşağıdaki video’da görebilirsiniz.

Medical Art alanında tecrübeli kalp ve damar cerrahisi uzmanları Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN, Op. Dr. Onur GÜRER ve Op. Dr. Mustafa BOLAT ile Kadıköy, Bakırköy ve Nişantaşı kliniklerinde hizmet vermektedir. Size en yakın şubemizi ve bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarını görmek için İletişim sayfasına tıklayınız.

   Paylaş
 1. sema

  bacagim her agridiginda damaristenilmeyen damar cikiyor ve git gite cogaliyor daha fazla artmasini istemiyorum tedavi olup cikacak varizleri engellemek ciksnida yok ettirmek istiyorum bana fiyattada yardimci olun lutfen
  Op.Dr.Onur GÜRER
  Kliniklerimizde muayene ücretsizdir.Tedavi ücreti muayenede belirlenmektedir.Genel olarak 400-8000tl aralığındadır.SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.

 2. Anonim

  Mrba. Benim bacaklarimda orumcek kilcal damarlar var nasil yok edebiliriz ve ne kadar ucret lazim olur ilginiz icin tsk ederim.
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Medicalart kliniklerinde bir iki günde tamamından kurtulabilirsiniz.

 3. mustafa polat

  Merhabalar benim burnumun ortasinda cildiyecinin tabiriyle kilcal ben var cok.buyuk degil falat rahatsiz edici bir goruntusu var iz kalmamasi icin nasil bir tedavi yontemi uygulamaliyim ve fiyat hakkinda bilfi verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Kliniğimizde radiofrekans+laser ile hiç iz kalmadan 1000tl ye tedavi ederiz.

 4. Öznur Yalki

  merhaba ben almanyada yasiyorum , ayak cevresindeki varisler icin tedavi olmak istiyorum , fakat lazer mi daha uygundur veya köpük tedavisimi kararsizim , yardimlariniz icin tesekkürler .
  Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN
  Varis tedavisinde başarı kombine tedavidedir.Tek bir yöntemle iyi bir sonuç almak mümkün değildir.Tedavi metodlarını uzman doktorunuza bırakın.

 5. alikiraz

  Hocam iyi akşamlar size kardeşimle ilgili ayakları hatinden fazla şişiyor ve yara oluyorve akıntısı var hocam bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ve Allah rızası için hocam lütfen
  Op.Dr.Onur GÜRER
  Kardeşinizi tetkikleri ile kliniğimize (muayene ücretsizdir) getiriniz.Size nasıl yardımcı olacağımızı planlayalım.

 6. kerim

  Meraba bacagimda varis var ayakta durdugumda cok zorlaniyorum hastaneye gittim bir ilac yazdirip baska bir hastaneye gonderdiler siz ne onerirsiniz ne yapmam gerekiyo.
  Op.Dr.Onur GÜRER
  Kliniğimizde sizi tedavi edelim.Varis bacağınızdan da aklınızdan da çıksın.

Uzmanımıza Soru Sor

kucing