Varis Tedavi Merkezi

Basit bir örnek vererek konuya giriş yapalım. Varis hastalığı bazılarının dediği gibi bitkisel karışım yada kürlerle tedavi edilecek kadar basitse, o zaman bilim adamları neden bugüne kadar ameliyat çeşitleri ve son zamanlarda ameliyatsız tedavi için milyarlarca liralık cihazlar geliştiriliyor? niye akıllarına gelmedi bir kaç bitkisel ürünü hazırlayıpta satmak? demekki bizim insanlarımız kadar bilgili değiller. :)

Değerli arkadaşlar piyasada her gün farklı ürünler ortaya çıkıp 2 ay sonra almak istesenizde bulamazsınız. Çünkü 2 aylık süreçte yüklü bir miktar satar ve insanlar bir işe yaramadığını görünce ortadan kaybolurlar. Bu durum en çok saç sorunlarında yaşanmakta olsada aynı sıkıntı varis ve hemoroid hastaları içinde geçerlidir. Markası ve üreticisi kim olursa olsun, arkasında destek veren, reklamını yapan kim olursa olsun bitkisel karışım vs ile varis hastalığından kurtulma imkanı kesinlikle mümkün değildir. Fakat hiç bir işe yaramayacağını söylemekte yanlış olacaktır.

Damar genişlemesi bitkisel tedavi

Varis Bitkisel Tedavi Mümkün mü?
Kapakcık fonksiyonlarında bozulma sonucu meydana gelen damarlardaki genişlemeye içtiğiniz bitkisel karışım sizce etki eder mi? Gözlerinizi kapatın bir hayal edin, o içtiğiniz tablet yada kapsül herneyse gölleşmiş olan damarlarınızı düzeltebilir mi? Hayır arkadaşlar tamam tıp ilerledi ama bitkisel karışımlarla varisi iyileştirecek kadar değildir.

Rahatlatıcı Özelliği Vardır?
Sizi varis hastalığında kurtarma imkanı olmasada hiç bir faydası yok diyemeyiz. İşte satıcının dikkat etmediği nokta burasıdır. Değerli arkadaşlar varis bitkisel tedavi için satılan ürünler varisi iyileştirmez. Varis şikayetlerine karşı rahatlatıcı etkileri vardır. Örnek başınız ağrıdı bir tilcotil ağrı kesici içtiniz 10 dakika içinde geçici olarak geçirecektir. Fakat yarın başınızın ağrımasını engelleyici bir etkisi yoktur. Bitkisel varis tedavi şeklinde satılan karışımlarda ilerleyen varislerde görülen, ağrı, sızlama ve yanmalarda sizi rahatlatır. Ama o ağrı sızı ve yanma yarın yine olacaktır.

Cerrahi Müdahale Olmadan Asla
Değerli arkadaşlar bir hastane yada varis tedavi merkezine gittiğinizde görürsünüz milyonlarca TL masraf edilerek cihazlar alınmıştır. İyide bu adamlar salak mı? niye okadar masraf etsinki? gelen varis hastalarına yazsın bir kutu bitkisel varis tedavi karışımı olay bitsin. Keşke bitse lakin bitmez, bitmeyecektir.

Varis Tedavisinden Korkmayın Ameliyata Gerek Yok
20 Yıl öncesi sağlık koşulları ile şuanki durum arasında dağlar kadar fark var, İnsanların aklında hep narkoz, uyutma, ameliyat masası, günlerce hastanede yatma vs kalmış bir nevi korku bulunuyor. Hani siyasetçiler arada bir söyler ya Türkiye eski Türkiye değil diye, aynen sağlık koşullarıda eskide kalmadı yenilikler güzellikler ortaya çıktı.

Ameliyatsız Tedavi İle 10 Dakikada Kurtulursunuz
Özellikle Medical art gibi gelişmiş varis tedavi merkezlerinde ameliyatsız varis tedavi uygulanır. Hastanede yatma, narkoz ve ameliyat izi kalmadan tedavi sonrası evinize, işinize okulunuza dönmenizi sağlayan lazer, radyo frekans ve skleroterapi gibi gelişmiş yöntemlerle tüm varislerden kurtulursunuz. Sadece 10 dakika süren bir işlem olup, muayene olur gibi tedavi olur, sağlığınıza kavuşur, evinize işinize dönebilirsiniz.

Bitkisel Karışımları Şu Amaçla Kullanın
Kliniğimizde ücretsiz muayene imkanı sunuyor ve hastamıza tedavi süreci hakkında bilgi veriyoruz. Hastamız dilerse 2 ay sonra tedavi olmak isteyebilir. İş ve çalışma hayatına bağlı olarak, tedaviye kadar geçecek olan bu süreçte hastamız ağrı, sızı çekmemesi rahatlaması için bilimsel ve bitkisel karışımları kullanabilir. Fakat 1 yılda kullansa varislerden kurtulamaz, aksina daha ilerler damarlarda iyileşmeyen yaralar ve varis ülseri oluşur.

Prof. Dr. Hasan Bey Boşunamı Uğraşıyor
Medical Art Varis Tedavi Merkezi kadıköy şubesinde hizmet veren Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN sadece varis ile ilgilenmekte bazı para gözlere göre Hasan bey boşuna zaman kaybediyor, keşke bir kaç karışım hazırlayıp piyasaya sunsaydı hatta kanal kanal dolaşıp satsaydı tam istedikleri olurdu. Değil arkadaşlar sizler bilimsel tedavilerden şaşmayın.

Ameliyatsız Varis Tedavisi Nasıl Yapılır?
En çok uygulanan tedavilerden birisi olan Skleroterapi yada köpükle varis tedavisi dediğimiz yöntemi aşağıda uygulanış görüntüleri mevcuttur. Uygulama esnasında varislerin kaybolduğunu görürsünüz.

Evet değerli arkadaşlar bu konuda sorularınızı aşağıdaki yorum formundan Op. Dr. Mustafa Bolat, Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN ve yine alanında tecrübeli kalp damar cerrahi uzmanı Op. Dr. Onur GÜRER’e sorabilirsiniz.

   Paylaş
 1. caresiz

  Bacaklarima pihti atti ondan kaynaklanan şişmeve varisleri tedavi ediyormusunuz
  Op.Dr.Onur GÜRER
  Durumunuzu eski ve yeni raporlarınızla beraber değerlendirmemiz gerekir.

 2. cafer78

  İ v c trombozu na bağlı kasıklarim da ve bacaklarim da kalın varis ler var ne yapabilirim

 3. barış

  Merhaba,

  Sağ dizim altında 2-3 yerde damarda şişkinlik var.Hızlı yürüdüğümde veya koştuğumda şiddetli ağrılarım oluyor ve de ayağımı yere dahi basamıyorum.3 senedir var.sol bilek kısmında da şişlik oluştu.Ultrason çektirdim 3 sene önce bişey yok dediler varis çorabı verdiler.Düzenli kullanamadım. Geçen hafta tekrar doktora gittim ağrılarım arttı diye varis çorabı yazdı bişey yok dedi ultrason bile vermedi.Yaşım 28 hiçbir spor aktivitesi yapamıyorum ve bu hastalıktan kalıcı olarak kurtulmak istiyorum. Mümkün müdür ? Birçok yerde tekrardan oluşuyor deyip cerrahi müdahaleden uzak tutuyorlar.Garantisi var mı tedavinin
  OP.Dr.Onur GÜRER
  Kliniğimizde garantili bir şekilde tedavi olabilirsiniz.

 4. hilal

  ankara gatada köpük tedavisi oldum bir işe yaramadı şu anda kramplarım var belirgin ve yoğun kılcal damarlar çıkmış durumda ne ypmalıyım
  Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN
  Yapacağınız tek iş İstanbula kliniklerimizden birine gelmeniz.Sizi tüm varis ve kılcal damarlardan kurtarırız.

 5. burcu

  Bende malesef varis problemi var bacaklarimda çok siddetli agrilarim oluyor doktora gittim ilaç tedavisi verdi araştırdım bunlarda sadece sikayetlerimi azaltiyor ama bi çözüm olmuyor bu bahsettiğiniz tedavinin ücreti ne kadar ogrenebilirmiyim
  Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN
  Kliniğimizde muayene ücretsiz olup tedavi ücreti muayenede belirlenmektedir.Genel olarak 400-8000tl aralığındadır.SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.

 6. adım meral

  slm mustafa bey varis sağ diz kapağın altında dör yıl önce vardı ve bunun için doktora gittim cok küçük ilac verdi hamile kalınca bırtakmak zorunda kaldım varis durduğu yerde dururmu durmuyo şimdide sağ ayak bileğimin üstünde damar cıktı şiş deyil ama belirgin bu beni rahatsız ediyo yaban mersini kapsülü kulan dedi bi arkadaş doktorada gittim utrasyon cekilcek doktor damarıma bakmadı bile direk utrasyon dedi
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Kliniğimizde ameliyatsız tedavi olabilirsiniz (köpük+radiofrekans) yöntemleri ile.

Uzmanımıza Soru Sor

anjing